fbpx

סיפור אישי ישן

סיפור אישי ישן

אז מה הסיפור שלי?

לפני כ – 13 שנה חלה אבי במחלת האלצהיימר. באותה העת לא הייתה מודעות רבה למחלה בקרב החולים ובני משפחותיהם ועל מחלתו למדתי מכתבי העת שהתפרסמו ברבות השנים. 

הרגשתי אני ובני משפחתי שעולמו של אבי היקר והאהוב חרב עליו וכמו עליו גם עלינו. יחד עם זאת ידעתי, שאני אצטרך לאסוף את עצמי בשעה קשה זו ולקבל  2 החלטות חשובות:

האחת – לתמוך באבי ולהביא אותו למיטב הרופאים כדי להאט את התדרדרות המחלה ולהיות שם עבורו ועבור אמי ז"ל, המטפלת העיקרית באותה העת באבי. המשפט "אל תשליכני לעת זקנה"  היה נר לרגלי  והדהד באוזניי לאורך השנים ונתן לי את תעצומות הנפש להביא את הוריי גם בעת הזאת למקום טוב יותר.

השנייה – לממש את זכויותיו הרפואיות של אבי עד תום.

קל זה לא היה. הסתובבתי שעות וימים רבים במסדרונות הביטוח הלאומי, משרד הבריאות, משרד הרווחה בשכונת המגורים, קופת החולים, מוסדות וארגונים אחרים והביטוחים הסיעודיים במטרה לקבל את המידע כולו ולא בחלקיו בדבר הזכויות הרפואיות המגיעות לאבי ולנו כבני משפחה ולממש אותם. לכך עוד אוסיף את הטפסים הרבים שנאלצתי למלא בדרך ולעיתים פעם אחר פעם באותו הארגון רק לטובת מטרה אחרת ולהם לצרף מסמכים שאינם בהישג ידנו ואותם נדרש להוציא מהר ככל האפשר. 

מצאתי את עצמי נואשת ומוותרת לא אחת. אומרת לעצמי "שאני מרימה ידיים", "לא עוד, מול הביורוקרטיה ". במקום לגייס משאבים וכוחות נפשיים ופיזיים לטפל באבי ולתת לאמי את הכלים הנכונים להתמודדות עם מחלתו של אבי – אני מתרוצצת במסדרונות השירות הציבורי של מדינת ישראל!

הניסיון הקשה שעמדתי בו, הביא אותי להחלטה להתנדב בחברה הישראלית בעשור האחרון ולסייע לחולים אחרים, נפגעי תאונות עבודה ובני משפחותיהם במימוש זכויותיהם הרפואיות בביטוח הלאומי, במוסדות וארגונים אחרים כדוגמת הרשות לזכויות ניצולי השואה, משרד התחבורה, משרד הבינוי והשיכון, במציאת מועדון יום לחולה שיתאים לצרכיו, בהשתתפות בני משפחה בקבוצות תמיכה, ליווי וסיוע נפשי למשפחה, בגיוס עובד/ת זר/ה לחולה שיתאים עד כמה שניתן לציפיות המשפחה ולהפוך את האחרונים להיות מעסיקים ישירים של העובד/ת הזר/ה, תוך שמירה קפדנית על זכויותיו המלאות של העובד/ת והגדלת מקורות המימון להוצאות החולה, כמו הביטוחים הסיעודיים הפרטיים, פנסיית נכות ועוד.

בעשור הנ"ל למדתי המון, וסייעתי למשפחות רבות לנצל את מלוא זכויותיהם בתחום הבריאותי. והיום אני רוצה להביא את הידע והניסיון המקצועי שלי אליכם. 

"עצה טובה" מזמינה כל אחד ואחת מכם לצפות באתר שלנו, ללמוד על השירותים שלנו שבחלקם מחייבים אותנו לתת לכם ייצוג משפטי הולם, להתרשם ממכתבי ההמלצה של אנשים טובים ויקרים שסייענו להם ונטענו בהם את התקווה לחיים אופטימיים וטובים יותר.

כל החיים אתם משלמים את הביטוחים, ברגע האמת צריך לדעת כיצד המערכת עובדת כדי לקבל את המגיע לכם. 

תנו לנו את האפשרות לסייע לכם ולהשיג עבורכם את התוצאות המיטביות  ביותר עבורכם.

אל תוותרו על מה שמגיע לכם!
אנחנו מתחייבים - לא קיבלת פיצוי לא שילמת!

בייחוד בימים אלו חשוב שתקבלו את מה שמגיע לכם מהמוסדות והארגונים הממשלתיים.